Spoľahlivosť a precíznosť je to, čím sme.

 

Profi prístup, profi nástroj, profi výsledok.

Ponúkame najvyššiu kvalitu a prinášame ju do dielní profesionálnych remeselníkov aj hobby kutilov.

Ponúkame široký výber náradia. Našu ponuku neustále rozširujeme podľa požiadaviek našich zákazníkov.

Kto sme

Ponúkame širokú škálu nástrojov pre rezidenčné, komerčné a priemyselné projekty. Garantujeme nástroje a zariadenia najvyššej kvality. Dokážeme vám pomôcť s vašimi projektami. Naše dobre zásobené centrum má všetko potrebné na to, aby ste prácu vykonali bez ohľadu na to, aký veľký projekt sa rozhodnete realizovať. Na sklade máme široký výber vŕtacích, brúsnych, pílových, laserových nástrojov od popredných značiek ako DeWalt, Makita, Bosch, Husqvarna a ďalšie, záhradných nástrojov, priemyselných vysávačov a tepovačov.
Prenájom nástrojov prináša lepšie, efektívnejšie a úspornejšie riešenia. Znižujeme vaše výdavky.

Prenájom nástrojov šetrí váš rozpočet a vytvára tak dostatok finančných prostriedkov na dokončenie akýchkoľvek vašich projektov. Všetko, čo potrebujete, je malé množstvo peňazí na prenájom vybavenia, a to buď pre dlhodobé alebo krátke projekty.
V prvom rade sa zaväzujeme poskytovať vysokokvalitnú službu prenájmu nástrojov. Je úlohou číslo jedna odpovedať na otázky týkajúce sa nástrojov a ich použitia. Naša spoločnosť ponúka komplexné rady, ak potrebujete pomoc pri prenájme nástrojov.
Ponúkame aj prenájom prívesného vozíka, takže môžete prepravovať veľké veci bezpečne bez poškodenia vlastného vozidla.

Zabezpečujeme Jadrové Vŕtanie

profesionalita
precíznosť
starostlivosť
spoľahlivosť
prispôsobivosť

Ponúkame široký výber náradia.
Našu ponuku neustále rozširujeme podľa požiadaviek našich zákazníkov. Taktiež zabezpečujeme
 službu jadrového vŕtania.

 • búracie a vŕtacie pracovné nástroje
 • rezacie a brúsiace pracovné nástroje
 • vibračnú a hutniacu techniku
 • drevoobrábacie pracovné nástroje
 • miešačky a vibrátor na betón
 • meracie prístroje
 • elektrocentrály
 • záhradnú techniku,
 • priemyselné vysávače a tepovače
 • Dovoz / odvoz pracovných nástrojov na vyžiadanie.
 • Možnosť objednať pracovné nástroje na konkrétny dátum.
 • Doprava nákladným autom s hydraulickou rukou.
 • Zabezpečenie jadrového vrátania.

Nákup versus prenájom

Požičanie nástrojov má svoje výhody. Nemusíte ich skladovať ani udržiavať. Keď skončíte, vrátite ho späť a mi sa postaráme o údržbu. Vďaka službám nájomného nástroja nemusíte zastaviť žiadny projekt kvôli nedostatku kapitálu na nákup vlastných nástrojov. Prenájmom šetríte finančné prostriedky.  Získate profesionálny nástroj vysokej kvality, ktorý je schopný výkonu.

Technický stav nástrojov

Naše náradia sú vždy vysoko kvalitné, pretože obstarávame nové náradia, ktoré si môžete prenajať. Zakaždým, keď sa nástroj vráti do nájomného centra, ubezpečujeme sa, že je v špičkovom stave.  Všetky použité nástroje sa medzi nájomnými službami opravujú, testujú a vykonávajú sa na nich prehliadky.

SERVIS

Máme záujem na maximálnom využití nástrojov. Poskytujeme služby prenájmu nástrojov pre vaše pohodlie. Naša odborná rada vám umožní získať čo najviac z vášho prenájmu strojov a môžete sa uistiť, že sa budete môcť sústrediť len na prácu, ktorá bude prebiehať rýchlejšie, než ste očakávali. 

SPOĽAHLIVOSŤ

Keď si prenajímate nástroje môžete si byť istí, že máte stále dobre udržiavané stroje. Môžete sa spoľahnúť na rýchlu, jednoduchú a bezproblémovú prácu. Naši vyškolení pracovníci sú tu, aby vám pomohli a poskytli vám všetko, čo potrebujete. Sme tu, aby sme vám uľahčili prácu! To je náš spôsob podnikania. Môžete sa na nás spoľahnúť!

KVALITA

Máme záujem pri presadzovaní a dodržiavaní priemyselných technických noriem, zameraných na efektívnosť, kvalitu, bezpečnosť a servis. Je pre nás prioritou a samozrejmosťou spokojný zákazník.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Autorizovaný predajca pre mnohé významné značky

Pohodlné vyzdvihnutie alebo doručenie

Odborná rada

Dobre udržiavané, kvalitné nástroje